KAS YRA ESTETINIS PLOMBAVIMAS?

Tai yra minimaliai invazyvi estetinė procedūra. Kurios metu atkurti stipriai ėduonies ar traumos pažeisti priekiniai ir krūminiai dantys. Atkuriami nudilę dantų paviršiai, atstatoma netaisyklinga ar kreivai išdygusi dantų forma yra užpildomi dantų tarpai. Taip pat, estetinio plombavimo metu atstatoma pakitusi dantų spalva. Po šios procedūros mes Jums galime suteikti puikią, baltą šypseną.  Estetinio plombavimo metu galime atstatyti pažeistų dantų formą, spalvą, išsidėstymą lanke, skaidrumą ir net netaisyklinga padėtis dantų lanke. Mes padėsime Jums atstatyti dantį taip, kad jis nesiskirtų nuo šalia esančių dantų.

KOKIE YRA ESTETINIO PLOMBAVIMO PRIVALUMAI?

- Visų pirmą, tai yra visiškai neskausminga procedūra, kurios metu atliekama tik aplikacinė ar infiltracinė nejautra.

- Siekiame išsaugoti gyvybingus dantis, todėl nešlifuojame sveikų danties audinių. Be to yra naudojamos šiuolaikinės odontologijos medžiagos, siekiant atstatyti prarasto
danties audinius.

- Vieno danties estetinis plombavimas trunka nuo vienos valandos iki dviejų. Todėl per vieną vizitą, kuris trunka 4-6 valandas galime sutvarkyti 6 dantis. Tai itin greita procedūra, todėl pasiplanavus ją galime atlikti ir žmonės gyvenantys užsienyje, arba tiesiog norintiems greito ir efektyvaus dantų rezultato.

KĄ REIKĖTŲ ATLIKTI PRIEŠ ESTETINĮ PLOMBAVIMĄ?

- Visų pirmą reikėtų atlikti profesionalią burnos higieną ar net balinimo procedūrą.

- Dantis valyti su minkštu šepetėliu ir mažai abrazyvumo turinčia pasta.